Március másodikán Kecskeméten került sor a junior országos bajnokságra, amelyen a Miskolci VSC judósai közül ketten is felállhattak a dobogóra.

A juniorok legfontosabb országos versenyén a miskolciak közül Tóth Máté Miron (100 kg) és Sárközi Zsuzsa (70 kg) bronzérmet nyert, Balogh Csaba (60 kg), Nagyvári Zsolt (90 kg) és Gyulaházi Aida (70 kg) pedig az ötödik helyen zárt.

A Mórahalmon megrendezett serdülő országos rangsorversenyen az MVSC-MVSI judósai közül Farkas Zóra (57 kg) arany-, Lakatos Béla (81 kg) ezüst-, Bedécs Marcell (55 kg) és Gáll Benjámin (60 kg) bronzérmet szerzett, Rózsavölgyi Bence (55 kg) és Nagy Márk (60 kg) ötödik lett.

Február utolsó hétvégéjén Miskolcon, az egyetemi sportcsarnokban nyílt regionális versenyt rendezett az MVSC-MVSI, amelyen a házigazdák nyolc érmet otthon tartottak.

Aranyérmes: Karaba Levente, Lakatos Béla
Ezüstérmes: Lukács Noel, Tátrai Zsombor, Lukács Sándor, Abdul Rauf Máté, Nagy Márk
Bronzérmes: Kovács Kristóf
Ötödik helyezett: Szabó Botond