MVSC U15 Regionális Kiemelet bajnokság 2022.10.01 13:00 Dunaújváros bajnoki mérkőzés:

Keret:
Győri-Potornai Roland , Korály Bence, Hernádi Milán, Gyuricza András, Karádi Botond, Orosz Mátyás,
Sloszár Levente, Valánszki Bulcsú, Serfőző Dávid, Barsi Botond, Vadicska Vendel
Karádi Bálint, Varga Ákos, Glódi László, Stefán József, Szabados Milán
Újabb idegenbeli mérkőzés következett talán a leghosszabb út várt ránk, Dunaújvárosba utaztunk.
A hosszú út után a kezdő sípszóra már mindenki átszellemült és teljes odaadással figyelemmel és
akarattal vágtunk neki a mérkőzésnek. Nagyon jó első félidőnk volt rengeteg támadást vezettünk a
középpályán sok labdát szereztünk és indítottunk mélységbe, de sajnos a sok nagy lehetőségünk
ellenére nem sikerült be találni. Második félidőben az első pár percben kicsit kapkodtunk, de
szerencsére hamar megnyugodtunk. Folytattuk a jó játékunkat, de a helyzetek rendre kimaradtak. A
csapat nem adta fel és sikerült megszerezni a vezetést, ami megnyugtatta a csapatot. Viszont az
ellenfél kapusa nagyon jól védett és sok nagy védést bemutatott, de a vége előtt pár perccel már ő
sem tudott védeni megszereztük a második gólunkat is ezzel beállítva a végeredményt nyertünk 2-
0ra. A mai mérkőzésen a játék minden elemében az ellenfelünk felé sikerült nyúlnunk és nagyon
büszke vagyok a fiúkra, mert amit a héten gyakoroltunk edzésen mindent vissza láttam a mérkőzésen
tőlük. A kapu előtt még több figyelem kell, és akkor nagyon sok gólt fogunk szerezni.

Korály Gábor Edző

U15 Regionális Kiemelet bajnokság 2022.09.10 14:00
SZOLNOK – MVSC-Miskolc bajnoki mérkőzés beszámolója:

Keret:
Győri-Potornai Roland, Korály Bence, Hernádi Milán, Gyuricza András, Karádi Botond, Vadicska Vendel, Barsi Botond, Szőke János, Kocsenga András, Valánszki Bulcsú, Szabados Milán
Karádi Bálint, Kleine Tamás, Sloszár Levente, Stefán József, Orosz Mátyás, Serfőző Dávid

Ezen a napon Szolnokra látogattunk a következő bajnoki mérkőzésre. A mérkőzés sajnos nem úgy sikerült ahogy terveztük. Az ellenfél agresszív letámadás nem tetszett nekünk. Meg voltunk illetődve a jó fizikumú ellenfél láttán. Sajnos sok egyéni hibából kaptunk gólokat és a mai napon nem voltunk jó formában, rengeteg hibával játszottunk egyéni és csapat szinten is, aminek meg lett a következménye 4-0 -ra győzött a Szolnok. Tudom és biztos vagyok benne hogy mi ettől sokkal jobbak vagyunk egyéni és csapat szinten is és a következő héten ezen fogunk dolgozni hogy ezt a mérkőzésekre át tudjuk vinni.

Karádi Bálint, Kleine Tamás, Sloszár Levente, Stefán József, Orosz Mátyás

A mai napon a Barca Academy csapatát láttuk vendégül. Mindenki nagyon várta már ezt a meccset. Sajnos a mérkőzés elején hátrányba kerültünk, de ezután hamar visszataláltunk a meccs ritmusába. Az első félidő főként mezőnyjátékot hozott. Az ellenfél nagyon jól tartotta a labdát, de amikor nálunk volt a labda mi is jól tartottuk. Sajnos a támadó zónában az utolsó passzok nem sikerültek, sok labdát veszítettünk. Második félidő is hasonló módon telt, de a hibáinkat az ellenfél kihasználta és szereztek ellenünk még két gólt.

Ezekből a meccsekből tudunk nagyon sokat tanulni, hogy végig figyelni kell a meccsen, nem lehet feladni egy pillanatig sem és a sok munka előbb- utóbb meghozza megérdemelt gyümölcsét.

Megyünk előre várjuk a következő mérkőzést és készülünk rá.

————————————————

Beszámoló

MVSC-Miskolc U15 Regionális Kiemelet bajnokság 2022.08.30 16:30 Mezőköved- MVSC-Miskolc
bajnoki mérkőzés beszámolója:

Keret:
Győri-Potornai Roland, Korály Bence, Hernádi Milán, Gyuricza András, Karádi Botond, Serfőző Dávid
Barsi Botond, Szőke János, Kocsenga András, Valánszki Bulcsú, Szabados Milán
Karádi Bálint, Vadicska Vendel, Kleine Tamás, Glódi László, Stefán József

Gólszerzők: Szabados Milán 3, Barsi Botond 1

Kis késéssel, de elkezdődött a Bajnokság az MVSC U 15 csapatának is. A felkészülés során a játékosok
rengeteget dolgoztak és nagyon várták már, hogy a tavaly megnyert bajnokság jutalmaként a kiemelt
Régiós bajnokságban vegyenek részt. A mérkőzés elején a Mezőkövesd csapata folyamatosan
megpróbált beszorítani minket, ami pár pillanatig sikerült is nekik, de elég hamar ráéreztek a srácok a
játék ritmusára, ennek köszönhetően Szabados Milán a kilencedik percben megszerezte a vezetést.
Ezután voltak helyzeteink, de az ellenfél jutott büntetőhöz, amit értékesítettek is. Ez a büntető
minket nagyon megzavart, kellett vagy 10 perc míg újra magára talált a csapat, ezután rengeteg
helyzetet alakítottunk ki, amiből egyet Szabados Milán be is lőtt. Második félidő teljesen más játékot
hozott, a játékosok teljesen megnyugodtak és amit edzésen gyakoroltunk abból mindent visszaláttam
a mérkőzés ezen szakaszán. Majd jött egy kiállítás és eggyel kevesebben lettünk, de ez nem vetette
vissza a csapat teljesítményét, újabb Szabados Milán gól, majd Barsi Botond is betalált. Ezzel
kialakítva a végeredményt. Mezőkövesd – MVSC-Miskolc 1-4

Összeségében, amit gyakoroltunk az edzéseken abból sok elemet viszont láttam, a hozzáállással teljes
mértékben meg voltam elégedve. Szerintem megérdemelt győzelmet arattak a fiúk.
Edző: Korály Gábor