MISKOLCI VSC – ALSÓZSOLCA KSC 21-18 (10-7)

Miskolc, 2019.09.21, Herman Ottó Gimnázium sportcsarnok, 70 néző.

MVSC: Pipicz Petra, Tresánszki Flóra (kapusok) – Csibi Mónika (2 gól), Prihoda Szonja, Sidlovics Eszter (5 gól), Rácz Boglárka, Nagy Réka (5 gól), Hásper Dominika (9 gól), Deák Klaudia, Kiss Zsófia. edző: Breazu Marius

Szombaton délelőtt csapatunknak sikerült a második győzelem a bajnokságban. A kezdetektől mindkét csapat számára nyilvánvaló volt a rangos mérkőzés nyomása. Nagyon jó kezdés után (3-0, 7 percben) csapatunk végig vezetett az első félidőben. A második félidőben az 53. percig tartották a különbség, amikor a vendégcsapat kiegyenlített (17-17). Az utolsó hét percben az MVSC négyszer szerzett gólt, az ellenfelek csak egyet. Csapatunk nagyon jó végjátékkal megérdemelt győzelmet aratott.

Csapat fotó: felső sor, balról: Breazu (edző), Kiss, Pipicz, Sidlovics, Prihoda, Tresánszki. Alsó sor, balról: Deák, Csibi, Rácz, Nagy, Hasper.