2019.10.13 HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM

MVSC – Fatum Nyíregyháza U21                             1:3 (25-22; 16-25; 18-25; 11-25)

Jól kezdtük az első bajnoki meccset. Az első szettben nagyon jól játszottunk. Koncentráltan, a jó nyitásoknak és a támadásoknak köszönhetően megnyertük a játszmát.

A második szett közepétől jött a fordulat. Nem volt meg a koncentráció, döcögött a nyitásfogdás és a támadás befejezés is. Nagyon sok buta hibát vétettünk, amit az ellenfél, egy stabil alapjátékkal megfordította a mérkőzést.

„Csalódott vagyok, mert remekül kezdtük a mérkőzés, bátran és magabiztosan játszottak a lányok. A második játszma közepétől visszaesett a nyitásfogadásunk, a támadásink erőtlenek voltak. Nem volt meg a megfelelő koncentráció.

Sokat kell fejlődnünk mentálisan, hogy egy mérkőzés nem egy szettből áll, és hamarabb túllépni a hibákon. Úgy gondolom egy győzelmet engedtük ki a kezünkből.”

Játékosok: Tolnai Enikő, Braun Dóra, Zsofnyák Márta, Papp Dóra, Szikora Evelin, Kerepesi Zsófia, Hajduk Panna, Bagi Alexandra, Kovács Dorina, Tóth Fanni, Fülöp Csenge, Papp Bernadett, Nagy Dorottya, Czipa Anett.

Edzők: Surányi István, Kerekes Attila