Hazai környezetben nyert magabiztosan a Miskolci VSC korosztályos csapata a labdarúgó MLSZ Regionális U15 Alap, Északkeleti csoportjának küzdelmeiben.

MVSC-Miskolc – Heves 5-1 (4-0)

MVSC-Miskolc: Firtkó – Herczeg, Pálházi, Abdull-Kareem (Daru), Kazár (Sziklai), Homoki (Ács), Kormos, Vég-Gabaj Noel, Sándor (Pozsgai), Nyakas, Vég-Gabaj Benett (Soltész). Edző: Dőri Sándor. Gólszerző: Kormos (4), Herczeg.


Dőri Sándor: – A csapat hazai pályán megőrizte veretlenségét és magabiztos játékkal hozta a kötelezőt. Az első félidőben nagyon jól és eredményesen játszottunk, esélyt sem adva az ellenfélnek. A védekezésünk határozott és fegyelmezett volt, a támadásaink kiismerhetetlenek és gólveszélyesek voltak. Szép gólokat szerezve már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. A második játékrészben már több volt a hiba, de végig fölényben játszva irányítottuk a mérkőzést. A helyzeteink alapján az eredmény a vendégekre nézve hízelgő. A mai mérkőzésen, valamennyi pályára lépő játékos dicséretet érdemel!