Bajnokság: B-A-Z megyei I. osztályú U-19
2023.04.08.
MVSC-Miskolc – Sényő 3:2 (0:1)

MVSC-Miskolc: Galambos Sz..- Tóth B. Fángli (3 gól) Kósa Vlád – Gunda Radácsi, Lengyel László R.
(Tóth Á.) – Farkas D. (Bukszár) Király O.
Sikerült feltüzelni a csapatot, teljesen más hozzáállást láttam ezen a meccsen, mint legutóbb.
Az első félidő hozadéka: 4 tiszta gólhelyzet, 1 kapufa, mezőnyfölény, és mégis egy távoli lövés után
potyagól (0:1) A második félidőre stílust és rendszert váltottunk, futószalagon jöttek a helyzetek, de nem tudtunk
gólt szerezni. Nagy nehezen egyenlítettünk, erre szöglet után ismét a Sényő vezetett.
Gyorsan sikerült egyenlíteni, majd jó szélsőjáték után a labda a kapuban landolt, amely a győztes
találatot jelentette.

Gratulálok csapatnak, akik végig hittek a győzelemben és sikerült megnyerünk a mérkőzést kiváló
játékvezetés mellett!
Edző: Czinglér László

Forduló: 22.
Időpont: 2022.04.01. 14.30
Helyszín: Sajóbábony
Mérkőzés: Sajóbábony – MVSC-Miskolc 2 -7 (2 – 4)
Összeállítás: Kozák – Demény, Bártfai, Bobik, Kósa, – Váradi, Halona, Lengyel, – Tóth B, Fángli, Tóth L.
Cserék: Havasi, Kiss B. Góllövő: Fángli, Tóth B (3), Bobik, Váradi.
Edzői nyilatkozat: Nagyszerű játékkal kirukkolva, már a 4. percben 2 góllal vezettünk. Bemutatószerű
játékot folytattunk és megérdemelt győzelmet arattunk!
Fischer Csaba edző

Forduló: 21.
Időpont: 2022.03.25. 13.00
Helyszín: MVSC Sporttelep
Mérkőzés: MVSC-Miskolc – Emőd 4 -3 (3 – 1)
Összeállítás: Kozák – Demény, Váradi, Bobik, Kósa, – Vécsi, Halona, Lengyel, – Tóth B, Fángli, Tóth L.
Cserék: Farkas, Tóth Á. Góllövő: Fángli (2), Tóth B (2).

Edzői nyilatkozat: Jól kezdtük a mérkőzést, az első fél órában 3 gólt szereztünk. A 2. félidőben 3 gólos
vezetésünk után, érthetetlen módon kiengedtünk, nehézzé téve magunknak az értékes győzelmet,
egy jó csapat ellen.
Fischer Csaba
edző

Forduló: 16.
Időpont: 2022.11.26. 11.00
Mérkőzés: MVSC-Miskolc – Nyékládházi DE 5 – 2 (3 – 2)

Összeállítás: Galuska – Demény, Bártfai, Bobik, Takács, – Radácsi, Halona, Lengyel, – Bancsók, Bukszár, Tóth. Cserék: Kozák, Kósa, Bodolai, Farkas.
Góllövő: Bukszár (2), Radácsi, Kósa, Bártfai.
Edzői nyilatkozat: Az első percben megszereztük a vezetést, majd azonnal rúghattunk volna még két gólt, de kimaradtak a helyzeteink. Erre jött a feketeleves: ellenfelünk szögletét követően, kapusunk beütötte saját hálónkba a labdát… A nyéki egyenlítés után, nagyobb iramra kapcsolva sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, melyből két gólt sikerült szereznünk. Ekkor ismét jött az ellenfél szöglete, ami után a 16-osról fejeltek gólt. A második félidőben már stabilabb lett a védekezésünk, de támadásban sok ziccert hibáztunk. Ennek ellenére végül magabiztos győzelmet arattunk az év utolsó bajnoki meccsén.

edző

Forduló: 13.
Időpont: 2022.11.05. 11.00
Helyszín: MVSC sporttelep
Mérkőzés: MVSC-Miskolc – Bőcs  KSC 4 – 2 (4 – 1)

Összeállítás: Galuska  – Demény, Bártfai, Bobik, Takács, – Kiss B, Bodolai, Lengyel, – Havasi, Halona, Tóth L. Cserék: Vróbel, Kósa, Radácsi, Bancsók, Farkas.
Góllövők: Halona (2), Havasi, Tóth L.

A mérkőzés elején ellenfelünk meglepett minket egy lövéssel és vezetést szerzett. Ezt követően – a nagyszerű formában játszó Halona vezérletével – szép támadásokat vezetve rúgtunk 4 gólt. Jó játékunknak köszönhetően így már félidőre eldöntöttük a 3 pont sorsát. Ez meg is látszott a 2. félidei játékunkon. A durván és sportszerűtlenül játszó bőcsiek mindent beleadtak, mi pedig kényelmesen fociztunk, valamint kihagytuk az adódó gólhelyzeteket. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk.

Forduló: 9.
Időpont: 2022.10.08. 13.00
Helyszín: Miskolc, MVSC stadion (Kubik)
Mérkőzés: MVSC-Miskolc – Sajószöged 3-1 (3-0)
Összeállítás: Kozák  – Demény, Bakos, Bobik, Kósa, – Halona, Radácsi, Bukszár, – Havasi, Horváth, Bancsók. Cserék: Kiss Balázs, Bozik, Tóth, Bancsók, Kiss Bence, Bártfai.
Góllövők: Bukszár, Horváth (2).

Az első félidőben nagyszerű játékot mutattunk be az ügyesen játszó vendégek ellen, bár így is rengeteg helyzetet hagytunk ki. Ekkor már eldőlt a 3 pont sorsa. Ennek tudatában sajnos visszavett a csapat, és felejthető második félidőt nyújtott.

Forduló: 6.
Időpont: 2022.09.18. 14 óra
Helyszín: Emőd
Mérkőzés: Emőd – MVSC-Miskolc 5-2 (5-1)
Összeállítás: Kozák – Bártfai, Bakos, Bobik, Kiss B, – Halona, Kósa, Radácsi, – Bancsók, Bukszár, Vróbel.
Cserék: Galuska, Vécsi, Bodolai, Lengyel, Váradi.
Góllövők: Kósa, Bukszár.

Edzői nyilatkozat: A hatalmas szél és ellenfelünk durva játéka megzavarta csapatomat. Félidőben
sikerült rendezni a sorokat, de ez összességében már kevésnek bizonyult, így négy győzelmet
követően elszenvedtük első vereségünket.
Edző: Fischer Csaba

Forduló: 5.
Időpont: 2022.09.10. 14.30
Helyszín: MVSC stadion
Mérkőzés: MVSC-Miskolc – Ózd VSE 5-0 (1-0)
Összeállítás: Galuska – Demény, Bakos, Bobik, Kiss B, – Halona, Kósa, Bukszár, – Bancsók, Horváth,
Tóth L. Cserék: Vécsi, Bodolai, Lengyel, Bozik. Góllövők: Tóth L. (3), Kósa, Horváth.
A jó erőkből álló ellenfelet meglepően könnyen győztük le. A szoros első félidőt követően, a
másodikban brillírozott a csapat, de még így is sok gólhelyzet maradt ki…

Forduló: 4.
Időpont: 2022.09.03. 14.30

Helyszín: Hidasnémeti

Mérkőzés: Hidasnémeti – MVSC-Miskolc 2-3 (1-1)

Összeállítás: Galuska  – Demény, Bakos, Bobik, Kiss B, – Halona, Kósa, Bukszár, – Bancsók, Horváth, Tóth L. Cserék: Vécsi, Bodolai, Lengyel, Bozik. Góllövők: Bancsók, Vécsi (2).

Izgalmas mérkőzésen, sok helyzetünk maradt ki. Nagyon jól sikerült cserénknek köszönhetően, Vécsi Balázs eldöntötte a három pont sorsát. Második gólját az utolsó percben szerezte.