Helyszín: Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium

A-csoport:                                                     B-csoport

EMERICUS SE C                                                               EMERICUS SE B

MISKOLCI VSC                                                                HERCULES SE U13

PRESZTÍZS TSE                                                                 EVSI C

MAFC-SZIGETSZENTMÁRTON                                      KISPEST SE-B

A hónap vége felé visszaköltözhetünk a megszokott környezetünkbe, az edzések szempontjából, aminek mindenki nagyon örült. Két lányra nem számíthatunk a tornán, az egyik lány külföldön tartózkodott a másik, pedig költözködés miatt sajnos az edzéseket abbahagyja. A csoport küzdelmeket az előzetes sorsolás szerint a PRESZTÍZS TSE-vel kellett volna kezdenünk, de ők nem jelentek meg a tornán így a jegyzőkönyvben 3:0-ra nyertünk. A következő ellenfelünk az EMERICUS SE C csapata volt. Nem játszottunk szépen, de így is sikerült az első két játszmát megnyerve legyőzni az ellenfelünket. A 3. szettben pedig azt kértem, hogy ha lehet minden támadásunkat csapással fejezzük be, így elhullajtottunk pár pontot, ezért a mérkőzés utolsó szettjét nem tudtuk abszolválni. Következett a MAFC-SZIGETSZENTMÁRTON csapata, ahol folyamatosan lendültünk bele a játékba és mind a három szettet sikerült behúznunk, így a csoportot megnyerve a másik csoport 2. helyezettjével játszottunk a döntőbe jutásért. Ellenfelünk a KISPEST SE-B csapata volt. Az első játszmát szinte hibátlanul behúztuk 25-7-re, a második sorunk pedig drámai végjátékban 30:28 arányban vereséget szenvedett. Következett a mindent eldöntő harmadik játszma, ahol szép játékkal egy kicsit idegeskedve 25-19-re nyertünk. A döntőben, ebben az idényben még veretlen EVSI C csapata várt. Az első szett elejét sajnos elengedték a lányok, utána hiába próbáltak kapaszkodni, már nem sikerült feljebb zárkózni. A második sor a második játékrészt megnyerhette volna, sokáig vezettünk, de a végjáték nem sikerült, így győzött az Eger csapata. Így sem szomorkodhatunk, hiszen ezüstéremmel távoztunk a harmadik tornánkról. A hibákat az edzéseken, kijavítjuk és gőzerővel készülünk a következő megméretetésre. A csapatnak gratulálok a jó szerepléshez.

Csapattagok: HAJDU LILIEN, GEISZT HAJNALKA, LUKÁCS FANNI, HORVÁTH PANNI, ZUPKÓ KRISZTINA, KAJTOR KITTI, BORTNYIK RÉKA, SIDLOVICS REGINA

MISKOLCI VSC – PRESZTÍZS TSE                                  3:0 (0,0,0)

MISKOLCI VSC – EMERICUS SE C                                 2:1 (17,21,-21)